Facebook
Las Niepełnosprawni Noclegi Miejsce na ognisko Parking Rowery Szlaki turystyczne Internet WiFi Wyżywienie

Nasz Ośrodek słynie z przepysznej, domowej, opartej na produktach regionalnych kuchni, serwowanej prosto z pieca. Swojskie wędliny, tradycyjny chleb, miód, sery owcze, grzyby, baranina, bażanty, przepiórki czy dziczyzna lub pstrąg z własnego stawu to tylko jedne z niewielu potraw jakie można tutaj skosztować.

Cennik:
Śniadanie - 30 zł
Obiad - 35 zł
Kolacja – 30 zł
Możliwość wykupienia połowy porcji dla dzieci do lat 5.

Oferujemy Państwu także możliwość wynajęcia usług cateringowych w miejscu zaproponowanym przez klienta jak również we własnej sali. Obsługujemy każdy rodzaj imprez od kameralnych biesiad po różnego rodzaju wielkie przyjęcia okolicznościowe itp. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość.

Zachęcamy do spróbowania naszych własnych wyrobów. Swojskie wędliny , wytwarzane własnoręcznie, we własnej wędzarni według własnych przepisów. Swojskie sery (bundz, oscypki, ser żółty, bryndza, twarogi, rolady serowe…) wykonywane na bazie mleka pochodzącego z zaprzyjaźnionego gospodarstwa. Grzyby suszone, grzyby w słoikach, swojskie dżemy, marmolada, suszone zioła, miód, chleb, chrzan i wiele innych smakołyków, które nie sposób opisać - trzeba je po prostu skosztować.

© 2014 Zdynia.pl | Projekt graficzny i wykonanie: Xpresja
Program Szwajcarski - Szwajcarskie dotacje, dofinansowanie dla ngos
Szwajcarsko-Polski program współpracy.
"Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego powiatu gorlickiego i nowosądeckiego"